30. travnja 2017.Iz KonferencijaKomentari isključeni za MLADOST SV. VINKA PAULSKOG U POSJETU SINJU1,612 Posjeta
Ovaj put smo izabrali Sinj kao odredište za izlet učenika i volontera, i nismo pogriješili 🙂
Osim što smo posjetili Alkarski muzej , koji je moderno opremljen uz stručno vodstvo, polako smo se uspeli do “Vrha Sinja”.. do Vrha odakle se pruža pogled na cijeli Sinj i okolicu!
Prethodno, učenicu su predvodili Križni put po postajama.. uistinu je bilo posebno iskustvo te ćemo se svakako vratiti ! 🙂
Članovi PV s blaženim Ozanamom Područno vijeće „Bl. Alojzija Stepinca“ koje čini sedam konferencija (Zagreb- …
Ova web stranica koristi kolačiće (engl. Cookies) radi pružanja boljeg korisničkog iskustva i funkcionalnosti. Postavke kolačića možete kontrolirati i konfigurirati u vašem web pregledniku. Ukoliko se slažete sa spremanjem kolačića na vaše računalo odaberite "Prihvati"